Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri prikazali dobar nogomet

Objavljeno: 07. 06. 2016. u 10:42   /   Autor:   /   komentari (0)

Mlađi pioniri NK Samobor su odigrali i posljednju službenu utakmicu ovaj vikend sa Interom iz Zaprešića. U odličnoj utakmici Inter je bio s(p)retniji u ključnim trenucima utakmice i zabio svoje prigode te pobijedio 2:1.

Prije toga smo izgubili od Mlake 2:5, od Zelina 0:2, te odigrali 2:2 sa Breganom. U svim utakmicama smo ostavili više nego dobar dojam te prikazali dobar nogomet.

Iako su službene utakmice gotove, mi i dalje nastavljamo punom parom sve do kraja lipnja! U subotu 11.6. idemo na jaki turnir u Gospić (2003. godište). U nedjelju 12.6. smo na turniru u Kerestincu (2004. godište).

Turnir-Gospic

Nedjelja 19.6. igramo međunarodni turnir u Farkaševcu gdje također nastupamo sa 2003. i 2004. godištem.

Turnir-Farkasevec

Sezona će završiti 25.6. sa utakmicom roditelja i djece i završnom feštom! Očekuje nas vrlo zanimljiv i zabavan mjesec…