Newsletter prijava

Juniori

Juniori Samobora osvojili Kup NSS!

Objavljeno: 08. 06. 2016. u 16:29   /   Autor:   /   komentari (0)

Pioniri riješeno. Juniori riješeno. Seniori će danas. Jučer su kako se i očekivalo naši juniori potvrdili dominaciju u Nogometnom središtu Samobor. Rezultat 5-0 odzvanja i kad kažemo da su vršnjaci iz Zrinskog još dobro prošli onda je sve jasno. Prvo poluvrijeme završilo je 0-0 i to je jedino dobro za goste sve ostalo je na strani Samoboraca. Koliko smo jaki pokazali smo sa prvom postavom juniora, jer smo pokušali naše najbolje juniore sačuvati za seniorski kup koji se igra dan kasnije ali bez njih nije išlo. Hasan, Štignjedec i Kižlin Sandro ulaze u 46-oj minuti a rezultat u 60-oj minuti je već 3-0. U 65-oj minuti sva trojica izlaze iz igre da bi danas donijeli doma još jedan pehar i zlatnu medalju ali sa seniorima.

Lijepi službeni kraj sezone, pored ukupnog prvog mjesta sa kadetima u 2.NL središta i prvo mjesto u kupu NSS. Bravo JUNKAČI

Marijan Kižlin uručuje pobjednički pehar kapetanu juniora NK Samobor Biščan Filipu

Marijan Kižlin uručuje pobjednički pehar kapetanu juniora NK Samobor Biščan Filipu

Fotografije prenesene sa portala radiosamobor.hr.
Na naslovnoj fotografiji:
Stoje: Štignjedec Josip, Kižlin Sandro, Domagoj Hasan, Čutić Danijel, Horvat Nikola, Matijević Danijel, Gabrica Stjepan, Aldin Dizdarević, Severec Karlo, trener Berislav Gluić Prof
Čuče: kap. Biščan Filip, Kižlin Roberto, Noršić Karlo, Marić Mateo, Oštir Antonio, Barišić Dario, Kos Ivan, Stanec Matija. Nedostaju: Hecigonja Bruno,Stojanović Petar,Patalen Antonio, Jakopec Filip

Uprava kluba