Newsletter prijava

Limači

Limači 2 superiorni u Okiću

Objavljeno: 08. 06. 2016. u 11:46   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”7227″ title=”25. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

Nakon poraza od Jaske u prošlom kolu limači 2 nastavljaju tamo gdje su i stali, a to su uvjerljive predstave okrunjene pobjedom. Od početka smo zagospodarili terenom, te pokazivali volju i borbenost, te lijepu igru od noge do noge. Takvom igrom dolazili smo u mnogobrojne prilike, pa smo potpuno zasluženo pobjedili 5:0.

Posebno veseli pravi momčadski duh ove ekipe, sa puno bodrenja i ohrabrivanja suigrača, u situaciji kada pogriješi. Strijelci na današnjoj utakmici su bili: Belak 2, Budimir, Kovačević i Lukšić.

U nijednom izvještaju nije bilo posebnog isticanja pojedinaca, ali u ovom jednostavno moramo pohvaliti kapetana te pravi “motor” momčadi, a to je bio Dino Belak, koji je bio nerješiva zagonetka za protivničke igrače.

VELIKO BRAVO ZA SVE! Pravi užitak je bio gledati jučerašnju predstavu!