Newsletter prijava

Limači

Limači u velikom stilu osvojili “Kup Županije Strmec 2016.”

Objavljeno: 22. 08. 2016. u 12:52   /   Autor:   /   komentari (0)

U subotu su limači NK Samobora nastupili na turniru u Okiću gdje su nakon prolaska skupine zaustavljeni od momčadi Bistre, koja je bila s(p)retnija u četvrtfinalu te pobjedila 2:1, naši igrači pružili su dopadljivu igru posebno u tom dvoboju.

Rezultati:

Grupa
NK SAMOBOR – NK Zdenčina 3 : 0
Kirin, Bratanić, Belak

NK SAMOBOR – NK Desinec 15 : 0
3x Bratanić, 2x Kovačević, 2xBelak, 2x Kirin, Čordaš, Delimarić, Filipčić, Severec, L.Konjuh, Novak

NK SAMOBOR – NK Ilovac 0 : 5

Četvrtfinale
NK SAMOBOR – NK Bistra 1 : 2
Severec

Nakon toga u nedjelju smo nastupili na turniru u Strmcu gdje smo pokazali kako znamo i možemo igrati lijep i efikasan nogomet. Kombinatornom igrom dolazili smo do mnogobrojnih prilika te uz borbenost, zalaganje i vjeru u svoje mogućnosti osvojili turnir u velikom stilu! U svim utakmica potpuno smo gospodarili terenom te diktirali tempo i definitivno ispunili sve trenerove zahtjeve.

Rezultati:

Grupa
NK SAMOBOR – NK Blato 10 : 0
3x Filipčić, 2x Severec, Delimarić, L.Konjuh, Belak, Čordaš, Kovačević

NK SAMOBOR – NK Savski Marof 6 : 1
2x Novak, Belak, Filipčić, Kovačević, Delimarić

NK SAMOBOR – NK Bregana 4 : 0
3x Belak, Novak

Polufinale
NK SAMOBOR – NK Zrinski 2 : 1
2x Belak

Finale
NK SAMOBOR – NK Sava Strmec 5 : 1
2x Belak, 2x Severec, Čordaš

Najbolji strijelac: Dino Belak (9 golova) NK Samobor
Najbolji vratar: Jakov Bilogrević NK Samobor
Najbolji igrač: Dino Belak NK Samobor

Prijelazni peharNa kraju od organizatora bili smo nagrađeni i pojedinačnim nagradama, vrijedi istaknuti da je za najboljeg igrača te najboljeg strijelca bio izabran Dino Belak, kapetan i pravi vođa ove momčadi koji je oduševljavao iz utakmice u utakmicu.
VELIKO BRAVO BEBAČI!!!

Uz limače vrijedi uputiti čestitke prstićima i mlađim pionirima našeg kluba koji su također u nedjelju osvojili turnire u svojim kategorijama i to uz sve pobjede.