Newsletter prijava

Pioniri

Pioniri pobjedili u Kupu i izgubili u ligi

Objavljeno: 28. 08. 2016. u 17:48   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8747″ title=”1. kolo 1. Liga NSZŽ Pioniri” ]

Pioniri NK Samobor su nakon vrlo dobre utakmice KUP-a u kojoj su na gostovanju pobijedili NK Rugvicu sa 6:1, prvo kolo ponovno morali u goste protivniku koji se pokazao boljim.

Naime, pioniri NK Zeline su u počecima utakmice bili ravnopravan suparnik, a utakmica se prelomila nakon kiksa golmana Samobora koji je za vodstvo domaćina pogrešno procijenio let lopte i protivničkom igraču omogućio lak zgoditak iz neposredne blizine gol crte.

Nakon toga je za domaćina jedanaesterac kojim je vodstvo povećano na 2:0 poslije čega je domaćin imao niz prilika iz kojih je zabio još dva gola, da bi u posljednjim minutama utakmice konačan rezultat bio postavljen iz slobodnog udarca. Iako konačni rezultat ne prikazuje realno stanje jer su pioniri NK Samobora u tijeku utakmice stvorili nekoliko vrlo izglednih prilika, u nedostatku nekolicine igrača, ovaj puta su sportski morali čestitati protivniku za pobjedu. Priliku za iskupljenje imaju već u utorak 30.08.2016.g. kad na domaćem terenu dočekuju NK Dugo Selo.