Newsletter prijava

Limači

Dojmljive predstave limača

Objavljeno: 03. 09. 2016. u 18:00   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8886″ title=”2. kolo Limači NSZŽ” ]

Strijelci: Kovačević i Delimarić

U četvrtak 01.09.2016. odigrana je utakmica sa Savom iz Strmca. U neizvjesnoj utakmici potpuno zaslužena pobjeda momčadi Samobora. Pobjedila je ekipa koja je težila igri po podlozi, te suradnjom doći do prilika.

[event_blocks id=”8889″ title=”3. kolo Limači NSZŽ” ]

Strijelci: M. Filipčić (2) i Hrs

U subotu 03.09.2016. odigrano je novo kolo lige, u kojem nam je u goste stigla momčad Intera iz Zaprešića. Dojmljiva predstava naše momčadi koja je uz mnogobrojne prilike, potpuno zasluženo zabilježila uvjerljivu pobjedu. Lijepa predstava, a prije svega efikasna, uz mnogobrojne prilike, gdje se u realizatorskom dijelu istakao omaleni Martin Filipčić.

BRAVO DEČKI !!!