Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Dva poraza mlađih pionira

Objavljeno: 04. 09. 2016. u 20:56   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8820″ title=”2. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri” ]
Strijelac: Golenko

U utorak 30.08.2016. na domaćem terenu ugostili smo momčad Dugog Sela. Ekipa Dugog Sela pokazala se kao bolja momčad i pobijedila 1:2. Pogodak za našu momčad postiže Golenko. U zadnjim trenucima imali smo priliku za izjednačenje iz kaznenog udarca, ali golman gostiju je uspio obraniti.

 

[event_blocks id=”8828″ title=”3. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri” ]

Strijelci: 2x Bikić, Štublin

U subotu 03.09.2016. gostovali smo u Bistri. Na utakmici su viđena dva potpuno različita poluvremena. U prvom potpuna dominacija domaće momčadi i velik broj grešaka u sredini terena koje su domaćini svaki puta pretvorili u pogodak. Prvo poluvrijeme završava 5:1 za domaćina. U drugom poluvremenu potpuno drugačija situacija i dominacija naše momčadi gdje smo kroz pas igru i suvisle akcije dolazili pred kazneni prostor gostiju i da je bilo malo više koncentracije i sreće u završnici moglo je puno bolje završiti. Ovako utakmica završava 6:3 za domaćina.