Newsletter prijava

Seniori

Sa Trnjem nerješeno

Objavljeno: 10. 09. 2016. u 22:19   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8620″ title=”4. kolo 3. HNL zapad” ]

U 4. kolu 3. HNL zapad, nogometaši NK Samobora svoje su snage odmjerili sa momčadi NK Trnja. Utakmica je počela izuzetno obećavajućom igrom Samobora, što je rezultiralo i sa dvije dobre prilike za pogodak, Antonia Regovića i Lukasa Tomića. Treba još dodati i kvalitetan pokušaj Nikice Brujića, kojem je golman gostujućih, Luka Spudić obranio kazneni udarac.

Gostujuća momčad NK Trnja je isto tako tijekom utakmice imala nekoliko izglednijih šansi, ali na sreću nisu ih uspjeli realizirati.

Žute kartone na utakmici su dobili Toni Trupec, Lukas Tomić i Josip Štignjedec iz momčadi Samobora i Petar Šimunić, Admir Mislimi i Igor Ribić iz Trnja. Igor Ribić je svoj prvi žuti karton zaradio u 38. minuti, a drugi u 70. minuti, pa ga je sudac isključio iz igre.

Nakon svega utakmica je završila rezultatom 0:0. NK Samobor se nakon četvrtog kola nalazi na 14. mjestu tablice 3. HNL zapad. U narednom kolu igra protiv ekipe Zagorca.

[league_table id=”8356″ title=”3. HNL zapad – Sezona 2016/2017. – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8402″ title=”Rezultati 4. kola 3. HNL zapad” team=”0″ league=”81″ season=”394″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”8″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8402″ title=”Raspored utakmica 5. kola 3. HNL zapad” team=”0″ league=”81″ season=”395″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]