Newsletter prijava

Kadeti

Prvi bod u prvenstvu

Objavljeno: 11. 09. 2016. u 16:55   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8775″ title=”4. kolo 1. NL Središte Kadeti” ]

Odlična utakmica kadeta i prvi osvojeni bod u prvenstvu. Pravi pristup se vidio od početka utakmice i za to smo nagrađeni ranim pogotkom gdje je Stupar odlično uposlio Josipovića koji bio siguran u realizaciji. Domačin je izjednačio iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca te sredinom drugog poluvremena i poveo nakon slabe reakcije naše obrane , ali sav trud koji su igrači pokazali došao je na naplatu u zadnjoj minuti kada smo izjednačili također iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca.

Kup NSZŽ

Selekcija Kadeta NK Samobora u srijedu 07.09. u Kupu NSZŽ odigrala je utakmicu Dinamom iz Jakovlja. NK Samobor je izgubio 5:1. Kad podcijeniš protivnika onda se dogodi to što se nama dogodilo, a to je visoki poraz. Borbena ekipa domaćina održala nam je lekciju, kako se pristupa utakmici i kako se bori za svoj klub i zasluženo prošla u daljnju fazu kupa.