Newsletter prijava

Limači

Limači 2 opet odlični!

Objavljeno: 16. 09. 2016. u 09:28   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8968″ title=”4. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

U četvrtak 15.09.2016. odigrana je prvenstvena utakmica sa NK Stupnikom u kojoj smo upisali još jednu pobjedu. Prikazana je lijepa i kombinatorna igra, oku ugodna. Na terenu je postojala samo jedna momčad koja je “plela” mrežu oko protivničkih vrata koja su djelovala kao začarana. Sve bi napravili a onda nikako lopta nije htjela u mrežu, vratar domaćina je bio nesavladiv, ponekad su se ispriječili i naši igrači.

Napokon smo uspjeli preko Bratanića postići pogodak i to nakon 40 minuta igre gdje je prije toga bilo propušteno velik broj izglednih situacija. Svakako treba pohvaliti našu momčad koja nijednog trenutka nije odustajala i prijetila sa svih strana. Nogomet je napokon nagradio našu momčad pogotkom koji smo više nego zasluženo postigli, odmah sljedeću minutu preko Hrsa povisujemo prednost.

Velika pohvala za strpljivost i za prikazanu odličnu igru!