Newsletter prijava

Juniori

Juniori odlično igrali i pobijedili!

Objavljeno: 25. 09. 2016. u 19:25   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8648″ title=”6. kolo 1. NL Središte Juniori” ]

U nedjelju 25.rujna 2016. odigrane su utakmice 6. kola 1. Nogometne lige Središte za Juniore. Momčad Juniora NK Samobora, odigrala je u gostima, utakmicu protiv Hrvatskog Dragovoljca.

Odlična partija Juniora, koji su od prve minute bili jednostavno bolja momčad. Čvrsto se postavivši, kažnjavali su svaku grešku domaćina.

Pogotke su postigli Voloder (2), Dizdarević (2), Bišćan i Klemenčić. Ovo je vrijedna pobjeda, koja će našim igračima dati dodatno samopouzdanje, koje bi im trebalo biti motiv za daljnje dobre igre i pobjede. Za očekivati je da se dignu prema vrhu tablice, gdje po svom talentu i zaslužuju biti.

[event_list id=”8460″ title=”Rezultati utakmica 6. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”396″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8460″ title=”Raspored utakmica 7. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”397″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8371″ title=”1. NL Središte Juniori – Tablica” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]