Newsletter prijava

Limači

Limači polovično

Objavljeno: 25. 09. 2016. u 19:20   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9019″ title=”6. kolo Limači NSZŽ grupa B” ]

U subotu je odigrana utakmica protiv momčadi HNK Gorice, koja je završila 2:1 za našu momčad. Nakon početnog vodstva gostiju, uz dosta prilika uspijevamo do poluvremena preokrenuti rezultat. U drugom poluvremenu dominacija naše momčadi nije okrunjena golom, iako je bilo dosta prilika. Rezultat nije dolazio u pitanje, jer gosti praktički nisu niti prijetili, ali nismo ni mi imali brzi protok lopte koji nas je krasio sve ove utakmice, tako da nismo bili konkretni. Strijelci na utakmici su bili Hrs i Kovačević.

[event_blocks id=”8970″ title=”6. kolo 1. ŽNL zapad za Limače” ]

U nedjelju je odigrana jutarnja utakmica sa Bestovjem. Prisustvovali smo izjednačenoj utakmici bez previše prilika za postizanje pogodaka, a borba se vodila u sredini terena. I iz totalno bezopasne situacije nakon pogreške našeg vratara, domaćin dolazi u vodstvo. Nekoliko minuta nakon toga, iz kornera povisuje vodstvo, te tako bilježi pobjedu u ovom dvoboju. Današnja utakmica svakako nije bila na nivou, koji smo dosad pružali u ostalim utakmicama, ali je to svakako i zbog protivnika, koji je bio čvrst i zasluženo odnio pobjedu.