Newsletter prijava

Limači

Limači 2 opet odlični

Objavljeno: 01. 10. 2016. u 11:51   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8971″ title=”7. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

U petak 30.09.2016. odigrana je noćna utakmica sa Breganom, u kojoj je ostvarena pobjeda rezultatom Gledali smo lijepu igru s obje strane, pri kojoj su obje momčadi težile igri po podlozi.

Od početka smo gradili napade od obrambene linije, odkuda smo lijepo iznosili loptu. Tako smo dolazili u situacije za pogodak, pa smo tako postigli 2 pogotka u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Martin Filipčić i Marko Delimarić.

U drugom poluvremenu nastavljamo tamo gdje smo stali, te tako povisujemo vodstvo preko Filipčića. Nakon toga mali pritisak Bregane koji je rezultirao smanjenjem vodstva, a nakon toga su još par puta pokušali ugroziti naša vrata. Svakako najljepša akcija utakmice je kada Ivan Vojvoda poslužuje Luku Novaka, koji lijepo ostavlja loptu za Martina Filipčića koji ne griješi.

Veseli prije svega lijepa i tečna igra, sa puno promjena strane, te obrambena linija koja bez straha iznaša loptu.

Bravo !