Newsletter prijava

Kadeti

Prevelika razlika u kvaliteti

Objavljeno: 03. 10. 2016. u 11:48   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8778″ title=”7. kolo 1. NL Središte Kadeti” ]

Još jedna utakmica u kojoj je bila prevelika razlika u kvaliteti, na strani protivnika, makar smo dobro krenuli u utakmicu. Imali smo dvije velike prilike, ali smo se nakon primljenog gola raspali. Bez agresivnosti i trke, teško je parirati tako kvalitetnim ekipama, tako da gostujućoj pobjedi nema zamjerke. Jedini pogodak za momčad Samobora postigao je Ivančević.

[event_list id=”8744″ title=”Rezultati 7. kola 1. NL SREDIŠTE KADETI” team=”0″ league=”424″ season=”397″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8744″ title=”Raspored utakmica 8. kola 1. NL Središte Kadeti” team=”0″ league=”424″ season=”398″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8365″ title=”1. NL Središte Kadeti – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]