Newsletter prijava

Limači

Limači savladali Olimp

Objavljeno: 09. 10. 2016. u 21:42   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9021″ title=”8. kolo NSZŽ Limači grupa B” ]

U nedjelju 09.10.2016. odigrana je utakmica u Zdencima Brdovečkim između domaćina Olimpa i Samobora.

Zaslužena pobjeda naše momčadi koja je uspjela minimalno pobjediti. Iako, moramo kazati da smo realizirali na početku veliku priliku koju smo imali, mišljenja smo da bi pobjeda bila puno uvjerljivija.

Nakon dominacije tokom cijele utakmice, u kojoj domaćin nije uopće prijetio našim vratima, uspjeli smo postići pogodak i to nakon što je sjajan volej udarac Čordaša uspio obraniti domaći vratar i odbiti loptu u korner. Nakon kornera najbolje se u gužvi snalazi Severec i glavom zakucava loptu u mrežu.

Dobra igra naše momčadi sve do zone udarca, gdje smo uvijek imali potez previše i premalo smo upućivali udarce prema protivničkim vratima, iako je bilo prilike za to. Veseli da dečki nisu odustajali i sve više i više prijetili domaćinu, a onda je kao nagrada došao i potpuno zasluženi pogodak.

Bravo!