Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri pobijedili u derbiju

Objavljeno: 17. 10. 2016. u 10:23   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9013″ title=”9. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri” ]

U subotu 15.10.2016. mlađi pioniri odigrali su utakmicu 9. kola lige NSZŽ ugostivši momčad Jaske.

Od samog početka utakmice naša momčad bolje stoji na terenu i prijeti na vrata gostiju iz Jaske. Sredinom prvog poluvremena pada i prvi pogodak koji je postigao Lindić, te se tim rezultatom odlazi na odmor.

U Drugom poluvremenu nastavlja se bolja igra domaćina te prijetnja na vrata gostiju. Nakon slobodnog udarca kojeg izvodi Kirin povećavamo vodstvo na 2:0. Gosti su mogli pred kraj susreta smanjiti prednost, ali Musović je odlično obranio i ostavio vrata netaknutima. Strijelci: Lindić i Kirin.

[event_list id=”4652″ title=”Rezultati 9. kola 1. Lige NSZŽ Mlađi pioniri” team=”0″ league=”136″ season=”399″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”4652″ title=”Raspored utakmica 10. kola 1. Lige NSZŽ Mlađi pioniri” team=”0″ league=”136″ season=”400″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”4526″ title=”1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]