Newsletter prijava

Kadeti

Odlična utakmica Kadeta

Objavljeno: 23. 10. 2016. u 20:25   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8781″ title=”10. kolo 1. NL Središte Kadeti” ]

U 10. kolu 1. Nogometne lige Središte za Kadete, gledali smo stvarno odličnu utakmicu selekcije Kadeta NK Samobora. Cijelu su utakmicu bili bolji takmac, te nakon nekoliko izglednih prilika, nesretno primaju pogodak i to pred sam kraj utakmice i nezasluženo gube barem jedan bod. Jedini pogodak za Samobor postigao je Ivančević.

Nakon deset odigranih kola, selekcija Kadeta NK Samobora zauzima posljednje mjesto na tablici. U narednom kolu kao domaćin dočekuju momčad Trnja.

[event_list id=”8744″ title=”Rezultati 10. kola 1. NL Središte Kadeti” team=”0″ league=”424″ season=”400″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8744″ title=”Raspored 11. kola 1. NL Središte Kadeti” team=”0″ league=”424″ season=”401″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8365″ title=”!. NL Središte Kadeti – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]