Newsletter prijava

Juniori

Pobjedili Bistru i izgubili od Rudeša

Objavljeno: 23. 10. 2016. u 20:44   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8646″ title=”4. kolo 1. NL Središte Juniori” ]

U zaostaloj utakmici 4. kola, prisustvovali smo sigurnoj pobjedi selekcije Juniora NK Samobora. Ovaj put se igralo protiv uvijek neugodnog domaćina, i to po jako teškom terenu. Time je još značajniji pomak na tablici koji je ostvaren nakon ove pobjede. Juniori NK Samobora zauzeli su odlično 2 mjesto trenutnog poretka u 1. Nogometnoj ligi Središte za Juniore. Oba pogotka za Samobor postigao je Klemenčić.

[event_blocks id=”8652″ title=”10. kolo 1. NL Središte Juniori” ]

Nakon teške utakmice u četvrtak, koja je protiv Bistre odigrana po velikom blatu,  doći na noge dobrom domačinu i to na umjetnu travu, nije nimalo lako. Pokušali su dečki sve, dobro se držali prvo poluvrijeme, ali početničke greške i teške noge koštale su ih boljeg rezultata. Pogotke za Samobor postigli su Karlo Kižlin i Voloder. Trenutno selekcija Juniora NK Samobora zauzima 3. mjestu u ukupnom poretku lige. U narednom kolu dočekuju momčad NK Trnja.

[event_list id=”8460″ title=”Rezultati 10. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”400″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8460″ title=”Raspored 11. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”401″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8371″ title=”1. NL Središte Juniori – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]