Newsletter prijava

Limači

Raspucani Limači

Objavljeno: 23. 10. 2016. u 17:53   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Samobor – NK Vinogradar   3 : 0

U ranojutarnjoj utakmici dobar početak te konstantan pritisak na gostujuća vrata, te nakon niza prilika uspijevamo doći u vodstvo nakon pogreške gostujućeg vratara kada Kirin dovodi u vodstvo, nakon toga odlična igra naše momčadi koja kombinatorikom pruža oku ugodnu predstavu kojoj je samo nedostajalo malo konkretnosti u završnici gdje smo ponekad i komblicirali te se pokušavali ušetati u gol. To nam je problem zadnjih nekoliko utakmica ali veseli šta igramo nogomet po podlozi i sa odličnim rješenjima te će se na to lako nadograditi završni dio da budemo ubojitiji. Ova utakmica je završena nakon 2 pogotka Hrsa, iako smo dojma da smo toliko bolji bili danas da je utakmica mogla završiti i dvoznamenkastim brojem golova.

NK Klokočevac – NK Samobor   0 : 15

Utakmica koju nema razloga išta komentirati jer protivnik nije bio ravnopravan u nijednom segmentu igre. Na ovakvim utakmicama zadatke smo više nego dobro odradili posebno u prvom poluvremenu gdje smo imali brzu promjenu strane te veseli da u ovakvim utakmicama nema isticanja pojedinaca te da do golova dolazimo nakon lijepo izrađenih akcija, te da nas ne zanima tko će postići pogodak. Zato velika pohvala današnjim akterima koji su zadatke maksimalno ispunili i iskoristili današnju utakmicu maksimalno koliko smo mogli s obzirom na kvalitetu domaćina. Strijelci na utakmici su bili: 4x Delimarić, 3x Vojvoda, 2x Lohninger, 2x Čordaš, Bratanić, Dujmović, Filipčić i Ivanišević.

Bravo !!!