Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Dobra igra mlađih pionira

Objavljeno: 24. 10. 2016. u 11:16   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9014″ title=”10. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri” ]

U subotu 22.10.2016. mlađi pioniri odigrali su utakmicu 10. kola lige NSZŽ gostujući u Zdencima.
Od prve minute naša momčad bolje stoji na terenu i stvara prilike. Već u prvom poluvrijemenu vodimo sa tri pogotka prednosti.

U drugom poluvremenu i dalje stvaramo šanse te postižemo još tri pogotka koji su plod lijepih akcija. Veseli da i kada teren nije bio najidealniji da smo pokušavali igrati od noge do noge i da smo kroz pas igru i brzu promjenu strane dolazili u šanse za postizanje pogotka. Konačan rezultat je 6:0 za našu momčad, a pogotke su postigli: Lukšić 2x, Lindić, Regović, Kamenčić te Sečen.