Newsletter prijava

Foto, Pioniri

Nesretno izgubili pa zasluženo pobjedili

Objavljeno: 25. 10. 2016. u 17:04   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9005″ title=”10. kolo 1. Liga NSZŽ Pioniri” ]

Utakmica u kojoj su pioniri NK Samobora dominirali tijekom cijelog susreta i unatoč teškom terenu neprekidno tražili igru uz mnogo dodavanja i kombiniranja ali bi u svakoj prilici nedostajala konkretna završnica. Tako su dobro pripremljene prilike zapucali Bićan i Horvat dok je protivnik sretno došao do golova. Naime, pioniri Vatrogasca su se uglavnom branili te iz zadnje linije nabijali loptu prema naprijed pa su tako u dvije istrčale kontre i došli sretno do pogodaka. Naposljetku je sveukupni dojam da su pioniri doista nesretno izgubili utakmicu u kojoj su više pokazali od igre.

[event_list id=”4653″ title=”Rezultati 10. kola 1. Lige NSZŽ Pioniri” team=”0″ league=”135″ season=”400″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_blocks id=”9003″ title=”8. kolo 1. Liga NSZŽ Pioniri” ]

Pioniri su dan nakon teškog gostovanja u Zdencima Brdovečkim opet morali na gostovanje u samoborski Domaslovec gdje su odmjerili snage sa vršnjacima iz Save iz Strmca u odgođenoj utakmici VII kola. Samoborci su i u ovoj utakmici vrlo dobro igrali i kombinirali a sve to je uz nešto bolji teren, iako protiv boljeg protivnika, donijelo i realizaciju. Samoborci su poveli pogotkom Bićana na dodavanje Horvata a za 2:0 je pogodio Vitko nakon dubinske lopte Otmačića. Iako su zasigurno svi igrači zaslužni za dobru prezentaciju ipak treba izdvojiti da su u veznom redu poseban doprinos dali Ašanin, Otmačić i Regula dok su sve obrambene zadaće na visokom nivou odradili kapetan Brajković i standardno odlični Golubić dok se u ovoj utakmici posebno raspoloženim pokazao i Kleščić. U drugom poluvremenu domaćin je smanjio na 2:1 nakon udarca iz kuta ali je Bićan vrlo brzo nakon toga postavio konačni rezultat nakon ispucane lopte Vitka. Potrebno je reći da su samoborci imali još niz dobrih prilika pri čemu je Bićan dva puta pogađao prečku a odlično izveden slobodni udarac Horvata krajnjim naporom “skida” domaći vratar. Potpuno zaslužena pobjeda i osvojeni bodovi.

[event_list id=”4653″ title=”Rezultati 8. kola 1. Lige NSZŽ Pioniri” team=”0″ league=”135″ season=”398″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”4653″ title=”Raspored narednog 11. kola 1. Lige NSZŽ Pioniri” team=”0″ league=”135″ season=”401″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8557″ title=”1. Liga NSZŽ Pioniri – Trenutni poredak” number=”10″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Galerija fotografija sa utakmica