Newsletter prijava

Limači

Opet uspješan vikend Limača

Objavljeno: 30. 10. 2016. u 20:59   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9024″ title=”11. kolo Limači NSZŽ” ]

Nakon početnog grča od 10 minuta, naša momčad se opušta i prebacuje u višu brzinu te igrom po podlozi i promjenama strane ne daje protivniku nikakve šanse te uvjerljivo odnosi potpuno zasluženu pobjedu.
Strijelci na utakmici su bili 3x Kovačević, Hrs, Belak, Filipčić i Delimarić.

[event_blocks id=”9050″ title=”11. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

U zanimljivoj utakmici u kojoj je potpunu dominaciju imala naša ekipa, a mi smo bili i ekipa koja je igrala nogomet po podlozi, dok su se osjetno fizički jači igrači Topa dobro branili. Prije svega odlični vratar Topa koji je bio nesavladiv. U vodstvo nas na samom početku dovodi Filipčić, a nakon niza propuštenih prilika, gosti u jednom svom izletu nakon pogrešaka u postavljanju naše ekipe dolaze do izjednačenja.

Poslije tog gola nastavljamo napadati te prijetiti iz svih pozicija, te dolazimo u vodstvo nakon odličnog udarca Čordaša u same rašlje. Velika pohvala za to što ni nakon niza propuštenih šansi nismo odustajali od naše igre, nego smo stezali obruč oko protivničkih vrata, koji je kad-tad morao popustiti.

BRAVO!