Newsletter prijava

Foto, Pioniri

Pioniri pobjedili Goricu VM

Objavljeno: 30. 10. 2016. u 14:06   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9006″ title=”11. kolo 1. Lige NSZŽ Pioniri” ]

Pioniri NK Samobora su na domaćem terenu odigrali utakmicu 11.kola protiv pionira NK Gorice VM, u kojoj su od samog početka dominirali. Iako su u prvom poluvremenu stvorili nekoliko vrlo izglednih prilika, ni jednom nisu uspjeli postići zgoditak.

Nasuprot tome, protivnik je istrčao jednu kontru i poentirao te nakon jednog udarca iz kuta poveo čak i sa 2:0. U drugo poluvrijeme samoborci ulaze još odlučnije pa Kos iz kornera pronalazi Ašanina koji zabija glavom i vraća neizvjesnost u utakmicu. Nogometaši Samobora nastavljaju dobro kombinirati a šanse se redaju jedna za drugom. Jednu polukontru su gorićani prekinuli prekršajem, a slobodan udarac sa 35 metara izveo je Otmačić te pritom izjednačio rezultat. Već u sljedećoj akciji je Otmačić dubinskom loptom pronašao Bićana koji je istrčao sam pred protivničkog golmana te prizemnom loptom donio potpuni preokret i pobjedu.

Još jednom su pioniri pokazali da su tijekom dosadašnjeg dijela prvenstva “prosuli” dosta bodova te da iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje. Naposljetku, koristimo priliku čestitati rođendan našem igraču Mateju Golubiću koji je na svoj dan ponovno odigrao vrlo dobru partiju.

pioniri29102016b

pioniri29102016c

pioniri29102016d

pioniri29102016e