Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Odlična igra Mlađih pionira

Objavljeno: 31. 10. 2016. u 09:29   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9015″ title=”11. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi Pionire” ]

U subotu 29.10.2016. mlađi pioniri odigrali su utakmicu 11. kola lige NSZŽ ugostivši momčad Velike Mlake.

Mlađi pioniri i dalje nastavljaju sa odličnim igrama pa su tako ovog vikenda pobijedili momčad HNK Gorica VM visokim rezultatom 7:0.

Od samog početka imamo inicijativu i posjed lopte te stvaramo mnoge šanse. Već u prvom poluvremenu imamo prednost od tri pogotka prednosti. U drugom poluvremenu nastavljamo istim tempom te postižemo još četiri pogotka za konačnih 7:0. Strijelci na utakmici bili su: 4x Regović, Bikić, Kirin te Lindić. Veseli to što nema nabijanja lopte, nego se sve šanse stvaraju po podlozi kroz pas igru te brzi protok lopte s jedne na drugu stranu.