Newsletter prijava

Limači

Dobre predstave Limača

Objavljeno: 06. 11. 2016. u 20:10   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10434″ title=”12. kolo Limači NSZŽ grupa B” ]

Na prekrasnom terenu s umjetnom travom u Zaprešiću odigrana je dobra utakmica koja je završila neodlučenim rezultatom 2:2. U utakmici gdje su obje momčadi težili igri po podlozi, viđen je dobar nogomet. Strijelci za našu momčad su bili Kovačević i Belak.

[event_blocks id=”9051″ title=”12. kolo 1. ŽNL Limači” ]

U utakmici na potopljenom terenu vrijedi pohvaliti obje momčadi koje su po jakoj kiši pružile dobru predstavu. Vrijedi istaknuti da su obje momčadi težile igri po podlozi iako to u ovim otežanim uvjetima nije bilo jednostavno. Svakako kvalitetnija i bolja momčad je na kraju odnjela potpuno zasluženu pobjedu gdje je dominacija bila tijekom cijelog susreta. Pohvala cijeloj momčadi koja nije odustajala od naše igre po podlozi iako smo imali brojne probleme od lokvi na pojedinim dijelovima terena te je lopta mogla u svakom trenutku stati u nekoj lokvi. Strijelci na utakmici su bili: 2x Delimarić, L. Konjuh, Čordaš i Vojvoda.