Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi i dalje nižu pobjede

Objavljeno: 07. 11. 2016. u 10:03   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”9016″ title=”12. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi Pioniri” ]

U subotu 05.11.2016. mlađi pioniri odigrali su utakmicu 12. kola lige NSZŽ gostujući u Kerestincu.
Peta pobjeda u nizu, ali ostvarena teže nego što smo očekivali. Teren je bio dosta težak za igru, ali veseli da i po takvom terenu težimo pas igri po podlozi bez nabijanja. U prvom poluvremenu dobro stojimo na terenu i stalno prijetimo, te nakon prvog poluvremena vodimo 3:0.

U drugo poluvrijeme ulazimo loše te nakon jedne kratko odigrane lopte obrambenog igrača našem vrataru domačini presjecaju loptu te smanjuju vodstvo na 3:1, odma nakon toga još jedna nepažnja naše obrane gdje daleko stojimo od igrača i puštamo ih da pucaju te se lopta odbila od našeg igrača u gol za 3:2.

Kao da su nas ta dva pogotka domaćina razbudila, te opet gospodarimo terenom i stvaramo šanse te postižemo pogodak za konačnih 4:2. Pogotke na utakmici postigli su Štublin, Lindić, Bikić te Regović.