Newsletter prijava

Prstići

Kraj polusezone

Objavljeno: 21. 11. 2016. u 11:50   /   Autor:   /   komentari (0)

Stigao je kraj polusezone. Igraci imaju sve vise iskustva i sve lakse svladavaju zadatke na treningu i na terenu. Napredak je ocit kod velike vecine igraca te polako pocinjemo povecavati kompleksitet vjezbi.

U sklopu prijateljskih utakmica odigrali smo i mini turnir sa NK Breganom na nasoj umjetnoj travi. Sistem igre je bio 4 protiv 4 na svakoj trecini igralista. Dakle istovremeno su se odvijale tri utakmice. Nakon utakmice se napravila mala pauza, zamjenilie momcadi i nastavilo se igrati. Svaki igrac je imao po tri utakmice.

Pokazalo se to kao pun pogodak jer su igraci imali puno vise dodira, duela i intenzivnih akcija po minuti igre sto im je u ovoj fazi prijeko potrebno.

Dalje nastavljamo sa treninzima vani do 1.12. a od tada smo u dvorani.