Newsletter prijava

Juniori

Prava prvenstvena utakmica Juniora

Objavljeno: 21. 11. 2016. u 10:48   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8656″ title=”14. kolo 1. NL Središte Juniori” ]

Juniori NK Samobora u 14. kolu 1. NL Središte ugostili su ekipu Segeste.

Već je od samog početka bilo vidljivo, da će to biti prava prvenstvena utakmica podjednakih rivala. Puno trke, puno duela i puno pogrešaka. Gotujuća momčad je baš iz jedne takve pogreške postigla pogodak i zasluženo odnjela sva tri boda iz Samobora. Možda smo očekivali pozitivan rezultat, ali treba uzati u obzir da smo bili oslabljeni za ponajboljeg igrača Volodera, koji je bio bolestan i nije mogao pomoći suigračima.

U narednom kolu, Juniori će svoje nogometno znanje sučeliti protiv momčadi Lokomotive.

[event_list id=”8460″ title=”Rezultati 14. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”404″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8460″ title=”Raspored 15. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”405″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8371″ title=” 1. NL Središte za Juniore – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]