Newsletter prijava

Juniori

Juniori sa Karlovcem nerješeno

Objavljeno: 05. 12. 2016. u 13:27   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”8655″ title=”13. kolo 1. NL Središte Juniori” ]

Slična priča kao i u utakmici selekcije Kadeta protiv Karlovca. Juniori NK Samobora su bili dominantni cijelu utakmicu, pokušavali sve protiv borbeng domaćina koji je ostavio srce na terenu.

Poveli smo nakon velike pogreške domaćeg vratara, a Karlovac je izjednačio nakon opravdano dosuđenog jedanesterca. U zadnjim minutama Katavić ulazi u kazneni prostor, protivnik ga sa dvije ruke ruši, ali sudac ne sudi ništa.

Do kraja utakmice je bilo dosta prigovaranja i nervoze, bilo je i isključenih igrača, ali jedno je sigurno, da ovakve situacije jako odmažu igračima, a pogotovo trenerima. Jedini pogodak za Samobor je postigao R. Kižlin.