Newsletter prijava

Limači

Nesretni limači 2006 ispali u grupi

Objavljeno: 06. 02. 2017. u 10:36   /   Autor:   /   komentari (0)

Ovaj vikend igran je turnir u Lučkom za 2006. godište koji je okupio najbolje momčadi iz Zagrebačkog središta.

Prvu utakmicu smo otvorili pobjedom nad NK Haškom 2:1 gdje smo velik dio utakmice dominirali te mogli i uvjerljivije pobjediti. Nakon toga imali smo utakmicu sa Dinamo (O) te uvjerljivo slavili 6:2 iako je moralo i trebalo biti puno više, zadnja utakmica nam je donijela utakmicu sa NK Lokomotivom gdje smo bili poraženi 3:0 te tako nesretnim raspletom drugih rezultata nažalost morali napustiti natjecanje jer se stvorio trokut od 3 momčadi od 6 bodova te su Lokomotiva i Hašk prošli dalje.

Ostaje žal za ispadanjem jer smo sa svojim dosta skromnim izdanjem uspjeli biti dominantniji i bolji protivnik u dvije utakmice, te sam mišljenja da bi drugi dan uz malo “buđenje” mogli svakako pružiti dostojan otpor svim momčadima, a onda biti i opasniji za ostale momčadi.