Newsletter prijava

Kadeti

Kadeti naplatili trud

Objavljeno: 05. 03. 2017. u 23:50   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10806″ title=”17. kolo 1. NL Središte Kadeti” ]

Konačno su i kadeti naplatili sav svoj trud sa mnogobrojnih treninga i uzeli važan bod favoriziranom protivniku, ne toliko zbog tablice nego zbog samopozdanja koje je bitno za nastavak prvenstva. Sama utakmica je bila prava ratnička, gosti su povali iz prekida u razdoblju kad su bili bolji , poslije smo mi dominirali i pokušavali doći do pogotka što nam je i uspjelo u zadnjim trenucima utakmice. Pogodak za našu momčad je postigao Prelec.

[event_list id=”8744″ title=”Rezultati 17. kola 1. NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”424″ season=”407″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”8″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8744″ title=”Raspored utakmica 18. kola 1. NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”424″ season=”408″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”8″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8365″ title=”1. Nogometna liga Središte Kadeti – Trenutni poredak” number=”16″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]