Newsletter prijava

Juniori

Poraz Juniora od Kustošije

Objavljeno: 06. 03. 2017. u 00:01   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10826″ title=”17. kolo 1. NL Središte Juniori” ]

Još jedna loša utakmica selekcije Juniora NK Samobora koji nikako da se vrate u jesensku formu. Gosti su se od početka nametnuli kombinatornom igrom, dok smo mi čekali svoju priliku iz kontri. Primili smo pogodak sredinom poluvremena, pokušeli se vratiti, imali i neke prilike, međutim danas je malo toga polazilo za nogom, te su gosti sa još dva pogotka mirno utakmicu priveli kraju.

[event_list id=”8460″ title=”Rezultati 17. kola 1. NL Središte Juniori” team=”0″ league=”425″ season=”407″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”8″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8460″ title=”Rspored 18. kola 1. NL Središte Juniori” team=”0″ league=”425″ season=”408″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”8″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8371″ title=”1. Nogometna liga Središte Juniori – Trenutni poredak” number=”18″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]