Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri pobijedili u derbiju

Objavljeno: 13. 03. 2017. u 09:34   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10823″ title=”14. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi Pioniri” ]

U subotu 11.03.2017. mlađi pioniri započeli su drugi dio sezone odigravši utakmicu 14. kola lige NSZŽ protiv momčadi NK Zeline, koja se nalazila odmah iza nas sa jednim bodom manje.

Od prve minute potpuna dominacija naše momčadi koja pas igrom stvara šanse te prijeti na vrata Zeline. U prvom poluvremenu stvaramo šanse te zasluženo vodimo pogotkom Budimira. U drugom poluvremenu nastavljamo prijetiti te potpuno dominirati. Brzim protokom lopte s jedne na drugu stranu stvaramo višak i dolazimo u izgledne pozicije za postizanje pogotka.

Nakon kaznenog udarca kojeg izvodi Kirin povećavamo prednost na 2:0. Pogodak za konačnih 3:0 postiže Golenko. Treba istaknuti i vratara Zeline koji je izvrsnim intervencijama svoju momčad spasio od puno veće razlike.

Čestitke našim dečkima na odličnoj igri.