Newsletter prijava

Kadeti

Kadeti puno napredovali

Objavljeno: 19. 03. 2017. u 20:09   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10808″ title=”19. kolo 1. NL Središte Kadeti” ]

Kadeti su još jednom pokazali da su puno napredovali i da su jako blizu, ako ne i ravnopravni većini momčadi u ligi. Prvo smo poluvrijeme bili dominantni, pritiskali protivnika, imali šanse, ali gosti su se uspješno obranili.

Drugo smo poluvrijeme malo popustili, pogotovo zadnjih 10 minuta i onda sljedi šokantna završnica. Prvo su gosti, nakon pogreške obrane zabili za vodstvo iz svoje jedine prilike, da bi Leon Kerep doslovce u zadnjoj sekundi izjednačio iz odlično izvedenog slobodnog udarca. Remi možda i je najpravedniji, ali ipak ostaje žal, jer smo kao ni na jednoj utakmici do sada, bili blizu tri boda.