Newsletter prijava

Limači

Startna pobjeda Limača

Objavljeno: 19. 03. 2017. u 18:03   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10824″ title=”14. kolo Limači NSZŽ grupa B” ]
Strijelci: 2 x Belak, Hrs

Limači u prvoj utakmici proljetnog dijela u ligi NSZŽ ugostili susjeda iz Bregane. Od prve minute pritisak na gostujuću momčad gdje smo dominirali posjedom lopte uz par prilika za postizanje gola, gdje smo nekako svaki puta uspjeli pogoditi gostujućeg vratara. Nakon potpune dominacije i lijepe igre rezultat je ostao na poluvremenu 0:0. Gosti su samo jednom uspjeli zaprijetiti našim vratima, te im praktički cijelu utakmicu stalnim presingom nismo dozvolili da povežu par točnih pasova.

Naša potpuna dominacija nastavila se i u drugom dijelu utakmice, kada još više ubrzavamo loptu te stalnim promjenama strane postajemo još opasniji, te postižemo pomalo s(p)retne pogotke. Veseli vidjeti da nismo odstupali od svoje igre iako smo dugo lomili protivnika, ali strpljivom i organiziranom igrom smo potpuno zasluženo upisali pobjedu gdje smo bili bolji u svim elementima nogometne igre od protivnika.

Bravo!