Newsletter prijava

Limači

Limači pobjednički

Objavljeno: 26. 03. 2017. u 15:32   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”11248″ title=”15. kolo Limači NSZŽ grupa B” ]

Prva selekcija Limača NK Samobora odigrala je utakmicu 15. kola lige Limača NSZŽ grupa B, sa drugom momčadi HNK Gorice. Na odličnom terenu u Gorici viđena je dobra utakmica gdje smo dominirali tokom cijele utakmice te već u prvih desetak minuta riješili utakmicu. Potpuno zaslužena naša pobjeda gdje smo svakako bili bolja momčad koja je mogla uvjerljivije pobijediti da smo realizirali čiste šanse drugo poluvrijeme, dok smo u prvom spretno i sretno došli do golova nakon odbijanaca.

Veseli odlična igra koja se dizala iz minute u minutu. Strijelci su bili Karamatić te 2 puta Severec.

[event_blocks id=”11357″ title=”14. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

Limači 2 NK Samobora odigrali su 14. kolo 1. ŽNL zapad za Limače. U susjednom derbiju prvog protiv drugog viđena je borbena utakmica gdje domaćin dolazi do vodstva od 2:0 nakon pogodaka nakon kornera, dok mi okrećemo rezultat pomalo sretnim pogocima Filipčića, te jednim Hrsa. Zaslužena pobjeda gdje smo više tražili igru te bili konkretniji i ozbiljniji protivnik dok se domaćin iskazao požrtvovnošću te borbom.

Otvorena škola

[event_blocks id=”11582″ title=”14. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

Prva službena utakmica otvorene škole odigrana je s gostima iz Klokočevca koja je završila neodlučeno 1:1. Zanimljiva utakmica koja je mogla otići na obje strane završila je najpravednijim rezultatom, strijelac za našu momčad je bio Ivanišević.