Newsletter prijava

Pioniri

Pioniri sa dva lica

Objavljeno: 28. 03. 2017. u 11:52   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”11209″ title=”16. kolo 1. Liga NSZŽ Pioniri” ]

U vrlo dinamičnoj, sadržajnoj i zanimljivoj utakmici možemo reći da su pioniri NK Samobora pokazali “dva lica”. Prvo poluvrijeme je obilovalo pogreškama Samoboraca, koji su već u prvih deset minuta primili 2 pogotka, a do kraja i treći. Kao da se igrači nisu mogli oteti dojmu sa teškog jesenskog poraza, koji su od te ekipe doživjeli u prvoj polusezoni.

Međutim, u nastavku kao da gledamo potpuno drugu momčad, koja prvotno smanjuje razliku na 1:3 lijepim pogotkom Horvata, na dodavanje Regule. U nastavku Bićan konacno “probija” lijevi bok i samostalnom akcijom prolazi i vratara te smanjuje na 2:3. Potom su samoborci imali još dvije-tri vrlo dobre prilike za postizanje gola, ponajprije kapetan Ašanin, ali ga u tome sprečavaju u zadnji čas.

Bez obzira što su samoborci u ovu utakmicu ušli bez brojnih standardnih igrača, (ozlijeđeni Vitko, Kos, Đuretek, bolesni Antunović, kažnjeni kapetan Brajković) na kraju su požalili što se utakmica nije igrala još barem par minuta.

[event_list id=”4653″ title=”Rezultati 16. kola 1. Lige NSZŽ Pioniri” team=”0″ league=”135″ season=”406″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”4653″ title=”Raspored 17. kola 1. Lige NSZŽ Pioniri” team=”0″ league=”135″ season=”407″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8557″ title=”1. Liga NSZŽ Pioniri – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]