Newsletter prijava

Kadeti

Još jedna pobjeda Kadeta

Objavljeno: 10. 04. 2017. u 10:15   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10811″ title=”22. kolo 1. Nogometna liga Središte Kadeti” ]

Druga pobjeda kadeta zaredom, protiv kvalitetnog protivnika. HAŠK je odlično otvorio utakmicu, držao ritam i posjed i imao nekoliko poluprilika. A mi smo se za to vrijeme dobro branili i jako teško izlazili sa loptom na njihovu polovicu.

Drugo smo poluvrijeme krenuli agresivnije i baš kad smo se oslobodili pritiska, dobivamo pogodak iz kontre. Domači igrač izbio je sam ispred Bišćana i lagano poentirao. Nakon primljenog gola krenuli smo na sve ili ništa i dobili sve.

Prvo je Puškarić zabio lijep pogodak sa dvadesetak metara, da bi pred kraj utakmice ponovo strijelac bio Puškarić, našavši se na pravom mjestu poslije udarca Hrvoja Stupara. Velika pobjeda i velike čestitke igračima.

[event_list id=”8744″ title=”Rezultati 22. kola 1. NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”424″ season=”412″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8744″ title=”Raspored 23. kola 1. NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”424″ season=”413″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8365″ title=”1. Nogometna liga Središte Kadeti – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]