Newsletter prijava

Juniori

Juniori uzeli bod

Objavljeno: 10. 04. 2017. u 10:28   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”10835″ title=”22. kolo 1. Nogometna liga Središte Juniori” ]

Konačno su i juniori prekinuli crni niz na gostovanjima, uzevši bod jako kvalitetnom suparniku. Utakmica je bila prava prvenstvena, sa puno trke i kontakta. Domaća momčad je imala kontrolu i veći posjed lopte. Poveli su već u trećoj minuti, nakon velike greške obrane, koja je zakasnila u reakciji i dopustila domaćem napadaču da lagano poentira.

Dugo nam je trebalo da se priberemo, ali smo ipak uspjeli izjednačiti, nakon što je Regović pravovremeno ušao u prazan prostor i zabio u sami ugao gola. Drugo je poluvrijeme bilo dosta izjednačeno, sa puno trke tako da je podjela bodova najrealnija.

Čestitke igračima koij su danas pokazali prije svega ogromnu želju i zato su nagrađeni bodom.

[event_list id=”8460″ title=”Rezultati 22. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”412″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”8460″ title=”Raspored 23. kola 1. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”425″ season=”413″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”20″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”8371″ title=”1. Nogometna liga Središte Juniori – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]