Newsletter prijava

Limači

Limači opet pobjedili

Objavljeno: 10. 04. 2017. u 10:54   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”11250″ title=”17. kolo Limači NSZŽ grupa B” ]

Zaslužena pobjeda bolje momčadi. Strijelci 2x Belak i Severec.

[event_blocks id=”11383″ title=”16. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

Uraganski početak u kojem je već uvodnih 5 minuta, bilo okrunjeno sa 2 pogotka. I ne samo to, nego smo još imali i dvije propuštene čiste mat situacije. Nakon takvog početka nastavlja se odlična igra naše momčadi, koja se odlično prilagodila na neravan i loš teren, te pružila dojmljivu predstavu, u kojoj nije bilo slabog pojedinca.

Momčad domaćina pokazala je otvorenu igru, sa nekoliko šansi koje nisu završile pogotkom, dok smo mi stvorili još mnogobrojne prilike, koje ovog puta nismo uspjeli pretvoriti u pogodak. Strijelci su bili 2x Hrs, Rubinić, Delimarić te Čordaš.

[event_blocks id=”11600″ title=”16. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

U dvoboju dvije podjednake momčadi, gosti odnose pobjedu nakon preokreta, gdje smo poveli pogotkom Ivaniševića, ali gosti nakon toga zasluženo pobjeđuju.