Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri vratili prvo mjesto

Objavljeno: 10. 04. 2017. u 10:38   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”11214″ title=”18. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi Pioniri” ]

Ovu subotu igrala se utakmica za prvo mjesto te je naša momčad na domaćem terenu dočekala odličnu momčad HNK Gorice. Ovu utakmicu dočekali smo na 2. mjestu sa bodom manje od gostiju iz Gorice.

Od samog početka prijetimo na vrata gostiju uz podosta šansi, ali samo jedna je realizirana pogotkom. Tim rezultatom odlazimo na odmor. U drugom poluvremenu nastavljamo sa odličnom igrom te postižemo još tri pogotka.

Utakmica završava visokom pobjedom naše momčadi 4:0, a golove na današnjoj utakmici postigli su 2x Kirin, Kamenčić te Štublin. Nakon ove utakmice ponovo smo prvi na tablici, ali veseli da smo u izravnoj borbi za prvo mjesto bili bolja momčad u svim segmentima nogometne igre.

Čestitke našim dečkima na zasluženoj pobjedi.