Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Dvije pobjede mlađih pionira

Objavljeno: 02. 05. 2017. u 19:41   /   Autor:   /   komentari (0)

Ovaj tjedan imali smo na rasporedu dvije utakmice. U nedjelju na domaćem terenu dočekali smo momčad Save Strmec, dok smo u ponedjeljak gostovali kod momčadi Vinogradara. U obje utakmice pokazali smo da smo bolja momčad te potpuno zasluženo slavili.

U nedjelju smo pobjedili NK Savu Strmec sa 7:0. Pogotke su postigli 3x Regović, 2x Štublin te po jedan pogodak postigli su Kamenčić i Lukšić. U ponedjeljak smo potpuno nadigrali momčad NK Vinogradara te odnijeli nova tri boda pobjedom 7:0, a pogotke na toj utakmici postigli su 3x Budimir, 2x Regović te po jedan Golenko i Kamenčić.

Čestitke dečkima na dvije odlične utakmice!

NK SAMOBOR – NK Sava Strmec 7 : 0
NK Vinogradar – NK SAMOBOR 0 : 7