Newsletter prijava

Limači

Limači u velikom stilu završili prvi dio prvenstva te počeli Ligu za prvaka

Objavljeno: 02. 05. 2017. u 12:10   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači I

NK Jaska – NK Samobor 0 : 3

Zadnje kolo prvog dijela sezone ugostila nas je momčad Jaske koja je tada držala čelno mjesto. Odličnom i dominantnom igrom potpuno zaslužena uvjerljiva pobjeda bolje momčadi, koju su okrunili golovima Delimarić, Severec i Belak.

Liga za prvaka:

NK Samobor – NK Zelina 3 : 1

Prvo kolo u razigravanju za prvaka donijelo je pobjedu naše momčadi protiv Zeline rezultatom 3:1, pogotke su postigli Čordaš, Severec i Kovačević. Veseli da kada i ne pružimo igru u okviru naših mogućnosti odnosno nemamo svoj dan dobivamo pomalo lako vrlo dobrog protivnika.

NK Vrbovec – NK Samobor 1 : 2

Izjednačena utakmica i borba tokom cijele utakmice gdje naša momčad dolazi u vodstvo preko Delimarića, a rezultat na 2:0 povečava Karamatić, domaćin je do kraja utakmice uspio samo smanjiti prednost te utakmica završava sa novim slavljem naše momčadi i konačnim rezultatom 1:2.

Limači II

NK Tigar Rakitje – NK Samobor 0 : 8

Razlika u kvaliteti je bila očita te samo loša realizacija je koštala mnogo uvjerljivije pobjede.

NK Samobor – NK Stupnik 6 : 1

Dominacija naše momčadi od početka utakmice te dvostrukim pogocima Delimarića i Bratanića te po jednim pogotkom Novaka i Rubinića naša momčad je ostvarila uvjerljivu pobjedu.

Otvorena škola

HNK Tigar Rakitje – NK Samobor 7 : 4

NK Samobor – NK Top Kerestinec 9 : 2