Newsletter prijava

Limači

Limači i dalje pobjednički

Objavljeno: 08. 05. 2017. u 09:28   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači I.

Liga za prvaka

NK Samobor – NK Udarnik 3 : 0

Uvjerljiva predstava limača gdje su bili dominantni cijelu utakmicu te su bili ti koji su potpuno zasluženo ostvarili pobjedu koja je svakako mogla biti i uvjerljivija. Gosti su samo u par navrata dalekometnim udarcima pokušali ugroziti vrata ali bez ikakve ozbiljnije prijetnje. Strijelci su bili Hrs, Belak te Kovačević.

Limači II.

NK Samobor – NK Bestovje 0 : 0

U derbiju prvenstva dviju najboljih momčadi ove lige potpuno zaslužena podjela bodova gdje su golmani naprosto zaključali svoja vrata. U tvrdoj i čvrstoj utakmici prava borba vodila se na sredini terena te kada se i došlo u priliku golmani nisu dozvolili da se postigne pogodak.

NK Bregana – NK Samobor 0 : 4

Dominacija naše momčadi od početka do kraja susreta koja je okrunjena s 4 pogotka, pogotke su postigli 2x Filipčić, Čordaš i Novak.

Otvorena škola

NK Sloga Brezje – NK Samobor OŠ 9 : 0

Zaslužena pobjeda domaćina koji je pokazao vrlo dobru igru te ostaje žal da naša momčad nije uspjela postići barem počasni pogodak iz nekih izglednih situacija.