Newsletter prijava

Limači

Limači potopljeni od Gorice

Objavljeno: 17. 05. 2017. u 10:05   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači I.

HNK Gorica – NK Samobor 5 : 0

U derbiju za prvo mjesto u ligi za prvaka, momčad domaćina pokazala se boljom i kvalitetnijom momčadi pa je potpuno zasluženo pobjedila. Prvih 10 minuta gledali smo izjednačenu utakmicu, ali tada domaćin postiže 2 pogotka u 2 minute i praktički rješava utakmicu u svoju korist. Čestitke momčadi Gorice na zasluženoj pobjedi.

Limači II.

NK Samobor – NK Dinamo Okić 10 : 1

Od prve minute dominacija naše momčadi, a nakon dvije izgledne prilike, tek iz trećeg pokušaja uspjevamo povesti, nakon nesebične asistencije Novaka za Hrsa i dolazimo u vodstvo od 1:0. Nakon toga gosti iz slobodnog udarca postižu pogotak za 1:1, možda i iz jedinog udarca na vrata naše momčadi u cijeloj utakmici. Pitanje pobjednika rješava Čordaš s 3 pogotka, te je pitanje bilo samo koliko će se pogodaka postići do kraja utakmice. Pogotke su još postigli 3 x Novak, 2 x Vojvoda, te Delimarić.

Otvorena škola

NK Samobor OŠ – NK Stupnik 0 : 1

U izjednačenoj utakmici gosti su ipak bili uspješniji za jedan pogodak.