Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri pobijedili

Objavljeno: 22. 05. 2017. u 13:32   /   Autor:   /   komentari (0)

U subotu 20.05.2017. odigrali smo utakmicu 24. kola lige NSZŽ gostujući u Velikoj Mlaki.
Od samog početka bolja smo momčad te konstantno prijetimo. U nekoliko navrata idemo sami na golmana, ali nedostajala je koncentracija u završnici, pa se na odmor odlazi bez pogodaka.

U drugom poluvremenu nastavljamo napadati, ali lopta nikako da završi unutar vratnica. I nakon što mi nismo realizirali silne šanse koje smo imali, gosti nakon jedne napucane lopte i prvog prelaska centra idu jedan na jedan na našeg vratara, ali Radek je smiren i brani udarac. Ta situacija kao da nas je probudila te još više pritišćemo protivnika, ali gol kao da je bio “začaran”.

Na samom kraju kada su već svi mislili da će utakmica završiti neriješeno, lopta dolazi do Štublina koji poteže sa 20m i slavlje je moglo krenuti. Bravo za dečke jer su pokazali da se treba boriti do posljednje minute te im se to na kraju isplatilo.

NK Gorica Velika Mlaka – NK SAMOBOR 0 : 1