Newsletter prijava

Limači

Limači pobjednički kroz Bistru

Objavljeno: 29. 05. 2017. u 09:22   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači I.

NK Bistra – NK Samobor 2 : 3

U odličnoj utakmici dviju podjednakih ekipa poslije vodstva 0:3, domaćin smanjuje na 2:3, ali ipak potpuno zaslužena pobjeda naše momčadi, posebno uzme li se u obzir da smo dan ranije proveli cijeli dan na turniru u Bregani. Strijelci su bili 2x Belak i Kovačević.

Limači II.

NK Top Kerestinec – NK Samobor 2 : 9

Pobjeda mnogo bolje i kvalitetnije momčadi, u kojoj su strijelci za našu momčad bili: 3x Delimarić, 2x Filipčić, 2x Novak, Konjuh, Stupar.

Otvorena škola

NK Bregana – NK Samobor OŠ 3 : 2

U zanimljivoj utakmici potpuno zaslužena pobjeda kvalitetnijeg domaćina, posebno vrijedi istaknuti odlično izdanje našeg vratara Lohningera, koji je spašavao i nemoguće. Strijelac oba pogotka bio je Vojvoda.

BRAVO SVIMA!