Newsletter prijava

Limači

Limači 2007. godišta i matematički osigurali naslov u ligi NSS

Objavljeno: 03. 06. 2017. u 18:52   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači I.

NK Samobor – NK Dugo Selo 2 : 1

Utakmica bez previše ljepote u kojoj smo mi bili spretniji i sretniji te pobjedili sa 2:1. Strijelci su bili Kovačević i Karamatić, inače jedino oku ugodno na ovoj utakmici su bili prekrasni zgodici obiju momčadi.

Limači II.

NK Sava Strmec – NK Samobor 1 : 2

U utakmici po velikoj vrućini odličan naš početak i prvo poluvrijeme gdje smo imali mnogo šansi ali uspjeli smo samo dvije pretvoriti u pogodak, dok u drugom poluvremenu mali pad te domaćin zasluženo smanjuje rezultat ali potpuno zaslužena naša pobjeda. Strijelci su bili Filipčić i Čordaš.
Čestitke svim igračima na osvojenom naslovu prvaka NS Samobor gdje smo tokom sezone pokazali najviše te potpuno zasluženo osvojili naslov.