Newsletter prijava

Limači

Limači osvojili turnir u Bistri

Objavljeno: 04. 06. 2017. u 23:23   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači NK Samobor nastavljaju tamo gdje su stali prošli vikend, a to je drugi osvojeni turnir u dva tjedna! Nakon turnira u Bregani osvojili su i Bistru!!!

Rezultati:

Grupa:

NK Samobor – NK Pušća 7 : 0

NK Samobor – NK Špansko 2 : 1

NK Samobor – NK Dinamo Jakovlje 2 : 0

Četvrtfinale:

NK Samobor – NK Hrvatski Dragovoljac 2 : 0

Polufinale:

NK Samobor – NK Vrapče 1 : 1 ( 2 : 0 )

Finale:

NK Samobor – NK Bistra 2 : 1

U velikom finalu dvoboj dviju najboljih momčadi koji su stari znanci iz ligaških nadmetanja gdje su pružili odličan nogomet dostojan finala. Na početku dvije naše velike prilike bez promjene rezultata, na nakon udarce iz kuta Karamatić zakucava loptu u mrežu za vodstvo naše momčadi. Nakon toga budi se domaćin te preuzima inicijativu te potpuno zasluženo dolazi do vodstva. U drugom dijelu izjednačena igra te nakon nesebične asistencije Belaka, Hrs pogađa za vodstvo te na kraju konačni rezultat.

Za našu momčad su nastupili: Jakov Bilogrević, Mihael Pernar, Jan Kirin, Loris Konjuh, Marko Delimarić, Adriano Čordaš, Filip Severec, Dino Belak, Roko Kovačević, Jan Konjuh, Roko Rubinić, Vito Hrs, Martin Filipčić, Lovro Karamatić;

trener: Filip Škvorc

Čestitke cijeloj momčadi te naravno roditeljima na bodrenju!!

Pohvale organizatoru NK Bistri na odličnoj organizaciji turnira.