Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri osvojili prvenstvo

Objavljeno: 05. 06. 2017. u 15:50   /   Autor:   /   komentari (0)

U zadnjem kolu lige NSZŽ gostovali smo kod susjeda u Bregani. U najbitnijoj utakmici koja je odlučivala dali ćemo biti prvaci, pokazali smo da smo potpuno zasluženo na vrhu tablice. Pobijedili smo 5:1! Pogotke za našu momčad postigli su 3x Regović te 2x Bikić.

Čestitke dečkima na osvojenom prvenstvu i odličnoj sezoni. Dečki su pokazali da se kontinuiranim trudom i radom puno toga može postići. Upravo to nam se to vratilo na najbolji mogući način.

Za mlađe pionire nastupali su: Leon Musović, Tin Radek, Borna Banjanin, Gabrijel Vlašiček, Ivan Štublin, Antony Golenko, Marko Arežina, Tin Marković, Oliver Bikić, Karlo Kovačević, Patrik Regović, Dorijan Kamenčić, Toni Tadžić, Lukas Sečen, Ivan Lindić, Leon Penić, Noa Vlahović, Antonio Lukšić, Leon Koletić, Vito Budimir, Alban Hisenaj, Karlo Matošević, Antonio Vrbnjak, Lovro Vranjić, Lovro Vitko, Jan Katanec, Bruno Dragas i kapetan momčadi Leonard Kirin. Trener: Matija Škvorc.

Čestitke cijeloj momčadi, te naravno našim najvjernijim navijačima, roditeljima, koji su uvijek bili uz nas!